2023-10-04 blog

Ukrainos sportininkais Lietuvoje besirūpinančioms sporto organizacijoms skirta valstybės parama

Nacionalinė sporto agentūra skyrė beveik 100 tūkst. eurų Lietuvos sporto šakų federacijoms ir organizacijoms, besirūpinančiomis Ukrainos sportininkais. Antrus metus iš eilės valstybės biudžeto lėšomis kompensuojamos Ukrainos sportininkų, trenerių, aptarnaujančių specialistų ir medicinos personalo išlaidos, patirtos Lietuvoje, rengiant ir dalyvaujant aukšto meistriškumo treniruočių stovyklose ir varžybose.

Lėšos skirtos 7 organizacijoms. Lietuvos teniso sąjungai – daugiau nei 23 tūkst. Eur, Lietuvos kerlingo asociacijai – daugiau nei 21 tūkst. Eur, Lietuvos lengvosios atletikos federacijai – 15 tūkst. Eur, Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijai – daugiau nei 13 tūkst. Eur. Valstybės parama taip pat skirta asociacijai „Hockey Lietuva“, Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai ir Lietuvos beisbolo asociacijai. Artimiausiu metu su šiomis sporto šakų federacijomis ir organizacijomis bus pasirašytos biudžeto lėšų panaudojimo sutartys ir pervestos lėšos.

Valstybės parama sporto šakų federacijoms ir organizacijoms skirta konkurso būdu. Finansuojamos išlaidos, kurias šalies sporto organizacijos patyrė, padėdamos Ukrainos aukšto meistriškumo sporto komandoms Lietuvoje: rengiant ar dalyvaujant treniruočių stovyklose ar varžybose, Ukrainos sportininkų, juos lydinčių bei aptarnaujančių specialistų, medicinos personalo apgyvendinimo, transporto ir kitos išlaidos.

Kviečiame susipažinti su įsakymu „Dėl lėšų skyrimo Ukrainos aukšto meistriškumo sporto komandoms finansuoti“.