2024-05-29 blog

Šalies sporto organizacijos sėmėsi žinių apie organizacinę komunikaciją

Nacionalinės sporto agentūros Kompetencijų centras surengė seminarą „Organizacinė komunikacija sporto organizacijoje”. Daugiau nei 20 Lietuvos sporto organizacijų atstovų gilinosi į svarbius organizacinės komunikacijos klausimus, diskutavo ir dalyvavo simuliacijose.

Seminarą vedė Mykolo Romerio universiteto Socialinės įtraukties ir lyderystės tyrimų laboratorijos vadovė, vadybos ir politikos mokslų instituto profesorė Agota Giedrė Raišienė, konsultuojanti organizacijas tarpinstitucinio bendradarbiavimo, įtraukties ir įgalinimo, darbuotojų komunikacijos klausimais. Seminaro pradžioje dalyviai buvo supažindinti su komunikacijos ir vadybos funkcijomis, komunikacijos procesu ir trikdžiais. Taip pat aptartos sudėtingų situacijų valdymo, derybų, santykių tarp vadovo ir padalinių potemės.

„Organizacijoje komunikacija yra tarsi tarpininkas, vykdant visas vadybos funkcijas – planavimo, organizavimo, koordinavimo, kontrolės. Ypatingai komunikacija tokį aktyvų vaidmenį atlieka vadovavimo ir motyvavimo metu“, – sako prof. dr. A. G. Raišienė.

Per seminarą šalies sporto organizacijų atstovai ir patys aktyviai įsitraukė į diskusijas, teikė savo idėjas ir pastebėjimus, dalinosi asmenine patirtimi ir kasdieniais iššūkiais.

Nacionalinė sporto agentūra birželį surengs seminarą ir mokymus smurto, diskriminacijos ir priekabiavimo bei strateginio planavimo temomis.