2023-02-28 blog

Naujas projektas: tinklalaidė „Įkvėpti judėti“

Nacionalinė sporto agentūra prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pradeda projektą – tinklalaidę (angl. podcast) „Įkvėpti judėti“. Nuo sausio 1 d. Sporto rėmimo fondo  finansuojamų projektų administravimą perėmusi Nacionalinė sporto agentūra matė prasmę adaptuoti tiek Sporto rėmimo fondo logotipą, tiek šūkį „Įkvėpti judėti“, kuris atspindi ne tik veiklų tęstinumą, bet ir Nacionalinės sporto agentūros misiją. Neatsitiktinai ir tinklalaidės pavadinimu Nacionalinės sporto agentūros komanda pasirinko šūkį „Įkvėpti judėti“.

Kiekvieną mėnesį bus parengtos 1-2 tinklalaidės skirtingomis temomis, didžiausią dėmesį skiriant aukšto meistriškumo sportininkų sėkmės istorijoms, dvikryptei sportininkų karjerai, jaunųjų talentų pritraukimui, sėkmingai dirbančių sporto federacijų gerojo valdymo pavyzdžių ir geriausių bendrai Sporto rėmimo lėšomis finansuojamų fizinio aktyvumo ir sporto infrastruktūros vykdomų / įvykdytų projektų pristatymui.

Tinklalaidės „Įkvėpti judėti“ tikslas – aktualių temų viešinimas. Tikimasi, kad per tinklalaides bus gerinamas sportininkų įvaizdis, skatinama siekti dvikryptės karjeros ankstyvame amžiuje. Jaunoji karta susipažins su vyresnių kolegų patirtimi ir gaus postūmį tobulėti bei siekti rezultatų ne tik sportinėje karjeroje, bet ir planuoti dvikryptę karjerą. Dalijimasis gerąja patirtimi skatins tobulėti sporto organizacijas, projektų vykdytojus ir prisidės prie fizinio aktyvumo didinimo Lietuvoje.

Pirmosios tinklalaidės svečiai – Lietuvos „Metų komanda“ pripažinti baidarininkai Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas. Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkų itin atviras ir nuoširdus pokalbis apie komandos sėkmės formulę, geriausius ir sunkiausius karjeros momentus, „degimą“ ir nutrauktą Achilo sausgyslę, kelias valandas iki varžybų ir povaržybinius pokalbius, aistrą automobiliams ir gitaroms, dėl kilnaus tikslo paaukotą „Metų komandos“ ir Paryžiaus olimpinių žaidynių boikotą. Nepraleiskite progos pamatyti ir išgirsti geriausius šalies sportininkus iš arti!

„Įkvėpti judėti“ su M. Maldoniu ir A. Olijnik