2023-05-02 blog

Trečiame tinklalaidės „Įkvėpti judėti“ epizode – BGirl Nicka

Nacionalinė sporto agentūra pristato trečią tinklalaidės (angl. podcast) „Įkvėpti judėti“ epizodą. Svečias – breiko megatalentas Dominika Banevič. Pseudonimu BGirl Nicka pasivadinusi šokėja breiką šoka nuo 8 metų, dabar jai 15 metų. Breikas – jos gyvenimas, o artimiausias tikslas – olimpinės žaidynės. Nicka sunkiai treniruojasi mažiausiai po 6 valandas per dieną, kad jau kitąmet pasiektų šią svajonę. Taip pat Nicka nori įkvėpti visus žmones ir parodyti pavyzdį, kad viskas įmanoma ir viskas priklauso tik nuo tavęs.

Epizode Nicka atskleidžia ir breiko užkulisius – milžinišką konkurenciją, didžiųjų valstybių ir teisėjų įtaką ir kaip mažos šalies atstovė pavergia minias. Nicka gyvena ir kvėpuoja breiku, o šalia jos visada yra mama – konsultantė, psichologė, stilistė ir didžiausia gerbėja. Alina Banevič dukrą vadina Dievo dovana, jos tikslas – dukros laimė.

Išgirskite šią įkvepiančią istoriją! Youtube nuoroda.

„Įkvėpti judėti“ – Nacionalinės sporto agentūros tinklalaidė, kuria sieksime įkvėpti ir judėti, pasakodami sportininkų sėkmės istorijas, supažindinami su geriausiais Lietuvos treneriais ir jaunaisiais talentais.