2023-10-07 blog

Sveikiname su Kūno kultūros ir sporto diena

Nacionalinė sporto agentūra sveikina su Kūno kultūros ir sporto diena! Pirmasis spalio šeštadienis – ypatinga ir svarbi diena sporto bendruomenei. Kūno kultūros ir sporto diena skirta pažymėti mūsų šalies sporto pasiekimus ir sporto bei fizinio aktyvumo svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenimuose.

„Turime savo profesinę dieną, svarbiausia, kas vienija. Manau, kad visi, nuo vaikų ar suaugusiųjų, esame prisidėję prie sporto ar fizinio aktyvumo. Turime pasidžiaugti, kad praėję metai Lietuvos sportui buvo labai džiuginantys – turėjome net 14 olimpinių rungčių medalių, šiai dienai turime 8. Tai nuteikia tikrai optimistiškai, einant į olimpinius metus. Tikrai turime potencialo, kas gali tą pakartoti ir Paryžiaus olimpinėse žaidynėse”, – sako Nacionalinės sporto agentūros direktorius Mindaugas Špokas.

Kūno kultūros ir sporto proga Nacionalinės sporto agentūros komanda drąsiai priėmė iššūkį – 10 kilometrų žygį Belmontas–Pūčkorių atodanga. Kartu pasiekta įspūdingiausia ir aukščiausia atodanga Lietuvoje ir puikiai praleistas laikas gamtoje.

„Būkime fiziškai aktyvūs. Rinkimės fizinį aktyvumą pagal savo galimybes – kas negali eiti, tas gali plaukti, kas negali plaukti, tas gali sėsti į baidarę. Esminis dalykas čia, neieškokite pasiteisinimų, kodėl tai turite daryti rytoj. Pradėkite nuo šiandien, kad kitais metais tai taptų tradicija“, – visus judėti drąsina M. Špokas.

Daugiau akimirkų iš Nacionalinės sporto agentūros žygio kviečiame žiūrėti reportaže.