2024-04-05 blog

Kviečiame paminėti pasaulinę fizinio aktyvumo dieną

Pasaulinės fizinio aktyvumo dienos išvakarėse Nacionalinė sporto agentūra kviečia aktyviai leisti laiką ir prisidėti prie fizinio aktyvumo skatinimo. Antrus metus iš eilės Nacionalinės sporto agentūros komanda išbandė naujas fizinio aktyvumo veiklas – šįkart prie Baltojo tilto žaidė kroketą, petankę ir krepšinį.

Balandžio 6 d. – pasaulinė fizinio aktyvumo bei UNESCO Tarptautinė sporto vaidmens plėtrai ir santarvei diena. Fizinis aktyvumas yra būtina ir neatsiejama sveikos gyvensenos dalis, reguliarus fizinis krūvis užtikrina sveikesnį, saugesnį ir kokybiškesnį gyvenimą. Skirtingoms fizinio aktyvumo veikloms nereikia išskirtinių sąlygų – šįkart Nacionalinės sporto agentūros komanda aktyviai leido laiką prie sostinės Baltojo tilto įrengtame aikštyne.

„Pasirinkome skirtingas sporto šakas, turėjome ir prisitraukimų iššūkį. Smagu, kad kiekvienas komandos narys rado savo sporto šaką, kai kurie išbandė visas. Noriai su kolegomis susipažįstame su vis naujomis fizinio aktyvumo formomis. Jau laukiame, ką galėsime išbandyti kitą kartą. Per judėjimą stipriname bendrystės jausmą ir komandos dvasią. Esame maloniai nustebinti, kad visos erdvės prie Baltojo tilto užimtos – aikštelės pilnos, vaikai fiziškai aktyviai leidžia pavasario atostogas. Tai įrodo, kad judėjimui nereikia kažkokių ypatingų sąlygų – puikiai tinka mieste įrengtos erdvės, tereikia atidžiau patyrinėti vietas, prie kurių gyvename ar dirbame ir tikrai rasime, kur fiziškai aktyviai praleisti laiką“, – sako Nacionalinės sporto agentūros direktorius Mindaugas Špokas.

Būkime fiziškai aktyvūs ir įkvėpkime judėti kitus !