2023-06-14 blog

„Įkvėpti judėti“ su snieglentininku Rapolu Micevičiumi

Pirmą kartą Nacionalinės sporto agentūros tinklalaidėje (angl. podcast) „Įkvėpti judėti“ – žiemos sporto atstovas. Rapolas Micevičius svajoja tapti pirmuoju Lietuvos istorijoje snieglentininku žiemos paralimpinėse žaidynėse. Šiame epizode išgirsite unikalią istoriją ir ypatingą šios istorijos herojų, kurio drąsa, motyvacija ir ryžtas gniaužia kvapą! Daugybę mėnesių ligoninėje praleidęs R. Micevičius galiausiai paprašė gydytojų amputuoti koją ir šiuo metu jis yra tikras, kad 2026 m. jį išvysime Milano ir Kortinos d’Ampeco žiemos paralimpinėse žaidynėse.

Tinklalaidėje išgirsite, kas lemtingą 2021 m. spalio 16 d. nutiko laisvalaikiu kaituojančiam, vienos tarptautinės įmonės vadovui R. Micevičiui. Po šio įvykio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis – po ilgų mėnesių ligoninėse ir daugelio operacijų R. Micevičius priėmė sprendimą dėl kojos amputacijos. 33-ejų vyrą nuolat kankina fantominiai skausmai, tačiau jis gyvenime vadovaujasi taisykle nesigręžioti į praeitį ir nesvarstyti, kas būtų, jeigu būtų. R. Micevičius metė vadovaujamą darbą ir dabar jis – profesionalus snieglentininkas, besirengiantis žiemos paralimpinėms žaidynėms.

Tinklalaidėje R. Micevičius papasakos, kaip užgimė paralimpinė svajonė, kiek dėl to jis pasiryžęs paaukoti, kaip per mažiau nei metus profesionalaus sportinio inventoriaus neturintis Lietuvos snieglentininkas prasibrovė į pasaulio elitą. R. Micevičių žavi daugybė sporto šakų ir visoms joms šis žmogus atranda laiko intensyvioje dienotvarkėje, nes judėjimas jam – didžioji gyvenimo laimė! Neįtikėtina istorija priverčia suvokti, kad kasdienės problemos yra niekinės ir kiekvienas žmogus gali įveikti net didžiausius sunkumus, tereikia tik labai trokšti ir mokėti džiaugtis bei branginti gyvenimą.

Įsijunkite epizodą, kuris yra motyvacijos užtaisas ir įkvėpimo šaltinis!