2023-08-21 blog

Kviečiame teikti paraiškas Ukrainos sportininkais Lietuvoje besirūpinančioms sporto organizacijoms

Nacionalinė sporto agentūra skelbia 2023 m. kvietimą teikti paraiškas Ukrainos aukšto meistriškumo sporto komandoms finansuoti. Jau antrus metus iš eilės valstybės biudžeto lėšos bus skiriamos kompensuoti Ukrainos sportininkų, trenerių, aptarnaujančių specialistų ir medicinos personalo išlaidas, patirtas Lietuvoje, rengiant ir dalyvaujant aukšto meistriškumo treniruočių stovyklose ir varžybose. Ukrainos sportininkais Lietuvoje besirūpinančioms Lietuvos sporto šakų federacijoms ir organizacijoms numatyta skirti 100 tūkst. eurų.

Paraiškas iki 2023 m. rugsėjo 14 d. gali teikti sporto šakų federacijos ir olimpiniam, paralimpiniam, regos, klausos, judėjimo ar intelekto negalią turinčių asmenų sporto judėjimams Lietuvoje vadovaujančios nevyriausybinės organizacijos. Paraiškos gali būti finansuojamos nuo 500 iki 25 tūkst. eurų, neribojant stovyklų ar varžybų skaičiaus.

Finansuojamos gali būti išlaidos, kurias šalies sporto organizacijos patyrė, padėdamos Ukrainos aukšto meistriškumo sporto komandoms Lietuvoje: rengiant ar dalyvaujant treniruočių stovyklose ar varžybose, Ukrainos sportininkų, juos lydinčių bei aptarnaujančių specialistų, medicinos personalo apgyvendinimo, transporto ir kitos išlaidos.

2022 m. 14 Lietuvos sporto organizacijų iš valstybės biudžeto buvo skirta daugiau nei 120 tūkst. eurų parama Ukrainos sportininkams.

Kviečiame susipažinti su finansavimo tvarkos aprašu ir kvietimu teikti paraiškas.